Balık Burcu Erkeğinin Özellikleri

erkek19 Şubat ile 20 mart arasında dünyaya gelen balık burcu erkeği, duygusal bir erkektir. Aile babası olmayı çok iyi beceren balık burcu erkeği evlenilecek erkeklerdir. Flört etmekten ve kısa süreli ilişkilerdense uzun süreli birliktelikleri tercih eden balık burcu erkeği, birlikte olduğu kadına kısa sürede aşık olur. Hayat boyunca aynı kadınla birlikte olmayı isteyen bu erkekler, duygusal oldukları için, su grubuna mensup burçlarla iyi anlaşır.

Yengeç kadını ve akrep kadını ile iyi bir birliktelikleri olan balık erkeği, hayatını sevdiğine adamaktadır. Ailesini mutlu etmek için çalışıp çabalayan bu erkekler, iş hayatında da başarılı olurlar. Konuşma ve yeteneğe dayalı alanlarda başarılı olan balık burcu erkeği, çok para kazanmaktansa mutlu olacağı işi yapmak ister. Mutlu olacağı bir ortamda çalışmak onun için daha önemlidir.

Hayatta hep mutluluğu arayan ve onun için çalışan balık burcu erkeği, ailesine ve evine bağlı bir erkektir. Genellikle sevdiği ile evde oturmaktan zevk alan bu erkeklerin çok sosyal bir hayatı yoktur. Fazla aktif bir erkek olmayan balık burcu erkeği, aktif ve sosyal kadınlarla anlaşmakta zorlanır. Bu yüzden kova ve ikizler burcu kadınları ile arası çok iyi değildir. Bu kadınlarla uzun bir ilişki yaşamaları da bir hayli zordur. Balık burcu erkeğinin en belirgin özelliği duygusallığıdır. Kendisi gibi duygusal kadınlarla birlikte olan balık burcu erkeğinin cinsellikten anladığı da yine romantizmdir. Tutkulu ve romantik bir erkek olan balık burcu erkeği için evlilikte cinsellik oldukça önemlidir.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*