Balık Burcunun Anlaştığı Burçlar

anlasmaBalık burcu, su grubuna mensup bir burç olduğu için, yine kendisi gibi yaz aylarında ve su grubuna mensup diğer burçlarla anlaşmak konusunda oldukça başarılıdır. Özellikle yengeç burcu ile birlikte çok duygusal bir beraberlik yaşayabilirler. Her zaman tutkulu ve romantik olan bu burcun insanları, yengeç ve akrep burcu kişileri ile romantik ve duygusal bir ilişki içinde olacaktır.

Daima uzun ilişkiler peşinde koşan ve birlikte olduğu kişi için her şeyini vermeye hazır olan bu burcun kişileri, hava ve ateş grubu kişileri ile anlaşmakta zorlanabilir. Su grubundan sonra balık burcunun en iyi anlaştığı burçlar, toprak grubu burçlarıdır. Özellikle oğlak ve başak burçları ile iyi anlaşan bu burcun insanları, arkadaşlık ilişkilerinde eğlenceli ve sadık bir dost olan oğlak ile çok iyi birer dost olurlar. Ayrıca oğlak burcunun dinamik dünyası ve tavsiyeleri, balık burcunun onu örnek almasını sağlayacaktır.

Balık burcunun anlaşmakta ve ikili bir ilişki yaşamakta zorlandığı burçlar ise ikizler, koç ve kova burçlarıdır. Fazla hareketli ve aktif bir hayatı olan ikizler, evde oturmaktan hoşlanan balık burcu ile pek anlaşamaz. İkili için ayrı dünyaların insanları demek yanlış olmaz. Ateş grubundan aslan burcu ile iyi bir aşk ilişkisi yaşayabilirler. Aslan burcu yönetmeyi, balık burcu da yönetilmeyi sever. Bu ilişkide yöneten taraf ve yönetilen taraf belli olduğu için, bu ikilinin uzun soluklu, sorunsuz ve aktif bir birliktelikleri olabilir.

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*